Prof. Dr. Arzu Aykor ve Dr. Okan Acar , 1992 yılında özel muayenehanelerinde multidisipliner olarak çalışmaya başlamıştır. Daha sonra Akademik Dental Ağız ve Diş Sağlığı adındaki şirketlerini , 2013 yılında Prodenta Ağız ve diş Sağlığı olarak değiştirmişlerdir.

Prodenta; Ataşehir, Suadiye ve Nişantaşı ‘nda hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Arzu Aykor 1985 yılında Özel Alman Lisesini bitirmiştir. 1991’de istanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden ikincilik ile mezun olduktan sonra, aynı üniversitede Diş Hastalıkları ve Tedavisi'nde lisansüstü eğitimine başlamıştır. 1997 yılında 'Mine erozyonlarında fluorürlerin etkisi' adlı tezi ile doktora eğitimini tamamlayarak, ‘Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı’ olmuştur. 2000 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde öğretim görevlisi olarak göreve başlamıştır ve 2005’de doçentlik ünvanına hak kazanmıştır. Yeditepe Üniversitesi’nde 11 yıl tam zamanlı ve 3 yıl Estetik Dişhekimliği Master programında misafir öğretim üyesi olarak görev yapmıştır. 2014 yılında Okan Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nde profesör ünvanını alarak, Restoratif Diş Tedavisi Anabilim Dalında Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapmıştır.

Uluslararası ve ulusal bilimsel yayınlarının ve sunumların yanı sıra, 'Operatif Dişhekimliğindeki Gelişmeler' adlı kitabın Doç.Dr. Jale Tanalp ile birlikte çeviri editörlüğünü yapmıştır.

Konferans konuları Estetik Diş Hekimliği, Gülüş Planlaması, Diş Aşınmaları ve Diş Tedavileri, Diş Macunlarının Bireysel Kullanımı, Diş Beyazlatma, Anterior ve PosteriorKompozitler , inley –Onley CAD/ CAMve Porselen Laminalar'dir.

Dr. Dt. Okan Acar 1986 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi'nden, 1991 yılında istanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 1992 yılında Marmara Üniversitesi'nde Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi branşında uzmanlığını yapmak üzere araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlayan Dr. Acar, 1999 yılında uzmanlığını tamamlamıştır. Acıbadem Bağdat Caddesi Polikliniği ve Acıbadem Kadıköy Hastanesi'nde dişeti hastalıkları ve cerrahisi uzmanı olarak 2009 yılına kadar çalışmıştır. 2010- 2013 yılları arasında Estethica Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi'nde Prof. Dr. Arzu Aykor ile birlikte işletme ortaklığı yapmıştır. Şu anda Nişantaşı’ndaki Kliniğinde ve Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri'nde dişeti hastalıkları ve tedavisi, dişeti çekilmesi, implant, lazer ve pembe estetik uygulamaları yapmaktadır.